O Autorach

Dzień dobry,

Niniejszy blog prowadzony jest przez prawników, radców prawnych i adwokatów z Kancelarii Adwokacko Radcowskiej Kacprzak Kowalak sp. p. w Poznaniu: www.kacprzak.pl

Na kartach niniejszego bloga chcielibyśmy się z Państwem podzielić swoim doświadczeniem, przemyśleniami i spostrzeżeniami wynikającymi z codziennej praktyki zawodowej  jak i z obserwacji rzeczywistości społecznej związanej z prawną regulacją ruchu drogowego w Polsce.

O autorach:

Damian Nowicki, adwokat. Absolwent Wydziału Prawa i Administracji UAM. Autor artykułów fachowych w prasie prawniczej. Jego zainteresowania zawodowe koncentrują się przede wszystkim na prawie karnym i procedurze karnej, ale także na prawie cywilnym oraz bankowym.

DSC08422b-001

 

Maciej Kacprzak, jest adwokatem wykonującym praktykę w Kancelarii Adwokacko Radcowskiej Kacprzak Kowalak w Poznaniu: Absolwent Wydziału Prawa Uniwersytetu im. A. Mickiewicza w Poznaniu. Od ukończenia w 1998 aplikacji prowadzi kancelarię. Posiada wieloletnie dośœwiadczenie w prowadzeniu spraw karnych, sprawach odszkodowawczych i cywilnych procesach sądowych.

DSC08090b-001

Bartoszem Kowalak, jest radcą prawnym wykonującym praktykę w Kancelarii Adwokacko Radcowskiej Kacprzak Kowalak w Poznaniu: absolwent Wydziału Prawa Uniwersytetu im. A. Mickiewicza w Poznaniu, ukończył aplikację sądową. Autor wielu artykułów w prasie prawniczej, specjalista w zakresie prawa cywilnego, postępowania cywilnego, prawa ubezpieczeń gospodarczych i odszkodowań.

DSC08048b-001

W razie pytań i uwag zachęcam do komentowania, gdyby ktoś z Państwa chciał się z Kancelarią skontaktować, to poniżej znajdują się dane kontaktowe:

Kancelaria Adwokacko-Radcowska
Kacprzak – Kowalak Spółka partnerska

ul. Mickiewicza 18a/3
60-834 Poznań

tel. +48 61 2224963
tel./fax +48 61 8427445
e-mail: kancelaria@kacprzak.pl

2 uwagi do wpisu “O Autorach

  1. Pingback: О досрочном освобождении из тюрьмы осужденных водителей. | ДТП в Польше

  2. Pingback: Про дострокове звільнення з в’язниці засуджених водіїв. | ДТП У ПОЛЬЩІ

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s