Jubileuszowy wpis nr 50!

Birthday-Cake.jpg

Drkulkarni89

Jak ten czas mija. Ostatni wpis o jeździe samochodem po zjedzeniu cukierków z alkoholem był już 50 na blogu! Dziś przyszedł więc czas na małe podsumowanie.

Blog wystartował już dosyć dawno bo dwa lata temu. Pierwszy temat był o konsekwencjach jazdy po pijaku dla pozwolenia na broń. Przez pierwsze półtora roku wpisy jednak pojawiały się sporadycznie. Na dobrą sprawę, blog odpalił w kwietniu tego roku. Od tego czasu staram się zamieścić po kilka postów w miesiącu, a nawet tygodniu. W efekcie, co najbardziej cieszy, wzrosła liczba gości i pojawiły się komentarze.

Jeszcze w maju, prawokierowcy.pl odwiedziło 350 gości, a strona zanotowała ponad 600 odsłon. Każdy kolejny miesiąc notował konsekwentny wzrost. Październik już pobił nowy rekord. Do końca miesiąca mamy 10 dni, a strona w październiku była wyświetlana już ponad 3000 razy! Rekordowym dniem był 10 października, kiedy to blog zanotował ponad 300 odsłon. Od początku roku, na stronie pojawiło się już ponad 4,500 osób, a liczba wyświetleń przekroczyła 10.000!

Oczywiście  najwięcej zapytań dotyczących prawa kierowcy pochodzi z Polski. Dużo odwiedzających pochodziło też z USA, Niemiec i Wielkiej Brytanii. Zdarzali się także Czytelnicy z tak egzotycznych krajów jak: Kamerun, Egipt, Indie czy Japonia.

Najchętniej czytanymi wpisami na blogu są tematy: Co grozi za jazdę bez prawka, bez uprawnień lub mimo zakazuJak się bronić przed karą za niewskazanie osoby, której powierzono kluczyki do auta oraz Na jak długo można stracić prawo jazdy.

Autor bloga udzielał się także na innych blogach prawniczych, które można zobaczyć w zakładce Polecane blogi.

Serdecznie dziękuję Wam drodzy Czytelnicy za zainteresowanie, które wyraża się również w licznych mailach od Was oraz komentarzach na blogu. Miejmy nadzieję, że wspólnymi siłami dobijemy do kolejnego, ba do kolejnych jubileuszów.

 

2 uwagi do wpisu “Jubileuszowy wpis nr 50!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s